20. Září 2017 - 15:00
Bratislava
SlovakiaBratislavaNámestie SNP 2581101

Salón Piva Bratislava - SeptemBEER 2017, Bratislava, Středa, 20. Září 2017

Pozývame Vás na jesenné vydanie Salónu Piva, Craft Beer Festivalu, ktorý sa uskutoční v Bratislavskej Starej tržnici.
Tradične sa môžete tešiť na množstvo pivovarov a ich pív, degustáciou zo sklenených degustačných pohárov a rozhovormi s ich tvorcami, prípadne distribútormi.

Cena 1-dňovej vstupenky na mieste je 5€. V cene vstupenky je sklený degustačný pohár. Vstupenky sú dostupné aj v predpredaji v sieti Ticketportal. 2-dňové a 3-dňové vstupenky sú dostupné iba v predpredaji! Majitelia zakúpených vstupeniek cez Ticketportal majú vstup cez VIP bránu, tz menšie rady a viacej času na pivko :).

Počas Salónu Piva bude na námestí pred Starou tržnicou Street Food Park vol. 13, ktorý je známy chutným pouličným jedlom a dobrou atmosférou. Viac informácií TU: https://www.facebook.com/events/1440137156081909

Viac informácii budeme pridávať na našej FB stránke, alebo na www.salonpiva.beer

Tešíme sa na vašu návštevu a priazeň.

Na Salóne Piva platí prísny zákaz podávania alkoholu osobám mladším ako 18 rokov a Zákaz podávania alkoholu tehotným ženám!
********************************
Let us invite you on the fall edition of the Craft Beer Festival which will take place in Stará Tržnica in Bratislava. You may be looking forward to see many breweries and their beer, degustation from tasting glasses and talks with its makers and distributors.

The price of a one-day ticket is 5€, including one tasting glass. Tickets are available even in pre-sale at Ticketportal or of course straight at the venue. However, two-day and three-day tickets are available just in pre-sale. Owners of the purchased tickets through Ticketportal will be entering through the VIP gate. That means less waiting and more time of enjoying beer 🙂

More info will be added on our FB site or on www.salonpiva.beer
We are looking forward to your visit and favor.

At the Craft Beer Festival is strictly forbidden giving alcohol to younger people than 18 years old and to pregnant women.

Salón Piva Bratislava - SeptemBEER 2017

Další populární akce
Získat tipy na události ve vašem okolí na základě vašeho vkusu. Získej ho teď!Ukaž mi akce okolo měNyní ne