25. Září 2017 - 17:00 Do 19:00

III. Veľký protikorupčný pochod, Česká republika, Pondělí, 25. Září 2017

Od prvého pochodu a od predloženia našich požiadavok Úradu vlády ubehli už 4 mesiace. Žiadali sme odstúpenie alebo odvolanie pána Kaliňáka, Kováčika a Gašpara. Taktiež doriešenie káuz Gorila a Bašternák a zrušenie amnestií. Posledná z požiadavok bola splnená, avšak ľudia zodpovední za neriešenie a nárast korupcie sú stále na svojich postoch.

Začali sme preto s Protikorupčnou petíciou. Tú si môžete stiahnuť na stránke https://velkyprotikorupcnypochod.sk/ a poslať nám ju na adresu uvedenú na stránke. Ďakujeme za každý jeden podpis!

V súčasnosti máme za 2 mesiace 70 000 podpisov z potrebných 100 000, vtedy sa bude musieť parlament našimi požiadavkami zaoberať podľa zákona.

Vidíme, ako podpora v našu študentskú iniciatívu stúpa a tak sme sa rozhodli zorganizovať III. Veľký protikorupčný pochod. Čoraz viac ľudí je ochotných ukázať, že im to nie je jedno a preto budeme s pochodmi pokračovať. Veríme, že to má zmysel, pretože čím viac nás bude, tým väčšiu silu budeme mať v uplatňovaní si našich občianskych práv. V tom, že nechceme aby sme si boli všetci rovní a niektorí rovnejší.

www.youtube.com/channel/UCpCzla-Vq1Lm-wUnObtifQA
info@velkyprotikorupcnypochod.sk
media@velkyprotikorupcnypochod.sk

SK90 8360 5207 0042 0606 0656 (na dobrovoľné príspevky - výpisy na webe - ak chcete prispieť anonymne, stačí to napísať do správy pre prijímateľa)

TRASA: Hviezdoslavovo námestie - Jesenského - Štúrova -
Námestie SNP

Plagát: onedlho pridáme

Ďakujeme :)

III. Veľký protikorupčný pochod

Další populární akce
Získat tipy na události ve vašem okolí na základě vašeho vkusu. Získej ho teď!Ukaž mi akce okolo měNyní ne